Honba za lékem

9. února 2015 v 19:58 | Nami |  Téma týdne

Jako správná dcera ajťáka jsem si tohle téma týdne nejprve vygůglila. Vyjeli mi samé odkazy na léčbu bolestí hlavy, zad a snad i vlasů, či co to tam vše bylo. Když ale přemýšlím nad tím, o čem bude asi dost lidí psát, bude to spíš psychická bolest (tohle píšu v jednu ráno, těžko říct zda to bude pravda).No, rozhodla jsem se to pojmout doslovně, když všechna tak opravdu všechna. Fyzická nebo psychická, dle mého bolí obojí stejně (ovšem já jsem studenej psí čumák, víme). Jako první mě napadli drogy, alkohol a všelijaké tyhlecty oblbováky, díky kterým proti bolesti otupíte. Osobně s ničím takovým nemám zkušenosti (až na předávkování čokoládou), takže to moc neposoudím. Nicméně vzhledem k následkům pro tělo jsem to vyškrtla a jala se hledat dál.

Jako každý večer (ne, vůbec nevstávám v pět, haha) jsem vzhůru dokud udržím oči otevřené, i když spánek by mi vlastně přinesl úlevu. Taková pěkné věc to snění, člověk si může dělat co chce a ráno se stejně probudí živ a zdráv na své posteli. I přesto patřím k lidem, co spí jen když musí. Asi mě baví čelit kruté realitě a sestřinu hudebnímu vkusu. Ale jsou tu pořád noční můry a kdo by si nechal dobrovolně zdát sen o tom jak se houpe s Miley Cyrus na demoliční kouli (vážně už musím donutit sestru tu muziku vypnout). Ne, tohle taky nebude ono.

Pak jsou tu takové ty "léky" jako je objetí, úsměv a jashinví co všechno. V uvozovkách, jelikož tohle doopravdy nepomáhá. Připomíná mi to spíš lízátko přislíbené dítěti, když přestane brečet. Ale dobrý to je o tom žádná, taky ráda tulím své plyšáky.

Nejlepší asi bude používat tohle kouzelné tlačítko. Třeba mi zpraví i tu napůl sežranou čokoládu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Allex Allex | E-mail | Web | 6. března 2015 v 18:54 | Reagovat

Pěkný článek. ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama